makara iletişim

About Us

Makara Çadır Camping'e Hoş Geldiniz!

Makara Çadır Camping alanımız Avşa Adası karşısında, Uçmakdere Yamaç Paraşütü alanına 10 dk mesafede, çarşıya 1,5 km uzaklıktadır. Denize 50 metre mesafede bulunan tesisimiz İstanbul'a yakınlığı ve Tekirdağ`da zeytin ağaçlarının arasında sunduğu doğal ortamı ile oldukça yoğun ilgi görmektedir.

Makara Çadır Camping, doğanın güzelliklerini derinden hissedebileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz tam size göre bir yerdir. Tesisimizde konakladığınızda uzun doğa yürüyüşleri yapabilir, yamaç paraşütü deneyimi yaşayabilir, Marmara Denizi'nin güzel sularında serinleyebilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Makara Çadır olarak hizmete sunduğumuz aile çadırlarımızda veya bungalov alanlarımızda konaklayabilirsiniz. Dilerseniz kendi çadırlarınızı da getirerek uygun alanlarımızda çadır kurma deneyimi yaşabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz fastfood cafe alanımız bulunmaktadır. Çadırlar için duş ve wc ortak kullanımdır. Bungalovlarımızın her birinde kendine özel wc ve duş bulunmaktadır.

Yıl boyu süren yorgunluğunuzu oteller, tatil köyleri ya da kalabalık yerlerde geçirmek istemiyorsanız deniz, zeytin ağaçlarının ve temiz havanın bol olduğu Makara Çadır’a sizi bekliyoruz. Hem de az para ödeyin. Cennetten bir köşe olan kamp alanımızda konaklamak herkese iyi gelecek…